Bicom Systems Yazılım Santrali (PBXware)

Bicom Systems’ ın ürünü olan PBXware IP Santral yazılımı, tüm Dünya da yoğun olarak kullanılmaktadır.

Kolay kurulumu ve işlevselliğindeki avantajlar, PBXware’i rakiplerinden üstün kılmaktadır. Donanımsal ve Hibrit santrallere göre en büyük avantajı ise, SINIRSIZ büyüyebilmesi ve büyüme esnasında, donanımsal ya da lisans bedelleri oluşmamasıdır.  PBXware ürününde lisanslama, “Anlık Görüşme (Concurrent Calls) bazlı yapılmaktadır. Geriye kalan tüm özelliklerde herhangi bir lisanslama kısıtı bulunmamaktadır. Sizde sitemizden Full lisanslı PBXware IP Santral yazılımını indirip deneyebilirsiniz.

Üstün Teknik Özellikler
Sınırsız Özellikler BICOM SYSTEMS IP Santral’de Lisans sınırı olmaksızın, dildiğiniz sayıda IP Dahili hat, Robot Operatör (IVR),  SIP Trunk, DID, Kuyruk, açabilir, zil gurubu oluşturabilirsiniz. BICOM SYSTEMS IP Santralin kurulacağı altyapı LINUX Gento’ dur. Bu yüzden, windows altyapıyla çalışan rakiplerinin aksine, lisans bedelleri ödemezsiniz. Aynı zamanda da, windows’a göre çok daha güvenli bir altyapıya sahip olursunuz.

LINUX Gento altyapı yazılımı, BICOM SYSTEMS’ a gömülü olarak gelmektedir. 0850, 0888, 444, PSTN, PRI, GSM Hatlarınızı Kullanabilirsiniz. BICOM SYSTEMS IP Santral ile, Sanal ve Fiziksel hatları tek olarak ya da birlikte kullanabilirsiniz BICOM ile gelen GLOCOM Messenger’ ın Üstün Özellikleri BICOM SYSTEMS IP Santral ile birlikte gelen Glocom Messenger yazılımı sayesinde, altta sayacağımız üstün özelliklere de sahip olursunuz,

 • Görüntülü, Görüntüsüz arama yapabilme
 • Google ve M.Outlook kişi listenizden arayanı görme,
 • Sürükle bırak ile konferans oluşturma,
 • Yazışma (Chat) ve dosya transferi yapabilme,
 • Grup Yazışması (Grup Chat ) yapabilme,
 • Glocom’u kullanarak, skype ve benzeri yapılardaki, güvenlik ve denetim sorunlarını yaşamazsınız,
 • İnternet olmaksızın, LAN da kullanabilme,
 • Ve daha bir çok özellik için linkteki videoyu izleyebilirsiniz. 

 

BICOM SYSTEMS IP Santral ve DINSTAR Gsm Gateway ile oluşturulacak bir yapı ile altta sayılan avantajların tümüne sahip  olursunuz.

 • Akıllı Telefon ve internet olmadan tüm mobil personel ile ücretsiz görüşme,
 • Tüm mobil personeli, IP Telefonlardan, kısa kodlarıyla arama,
 • Mobil personelin santrali ücretsiz araması ve santral üzerinden dış arama yapabilmesi,
 • Bu sayede mobil görüşmelerin kayıt altına alınabilmesi,
 • Bu sayede mobil personel görüşme paket  ücretlerinin düşürülmesi,
 • Bu sayede mobil personel aramalarında da,  kurumunuzun numarasının görünmesi.

BICOM SYSTEMS IP Santral sizin istediğiniz iç ve dış tüm aramaları otomatik olarak kendi üzerinde ya da uzak bir lokasyonda kaydedebilmektedir. Böylece eski tip santrallerde kayıt için oluşturulan donanımsal çözümlerin maliyetlerine katlanılmamış olur. Kayıt Hard Disk ortamına sıkıştırılarak yapıldığından, yılları bulan kayıtlar, yeni donanım maliyetleri olmadan tutulabilmektedir.

BICOM SYSTEMS IP Santraliniz sayesinde, günümüzün vazgeçilmezi olan akıllı telefonlarınız, artık dahili bir hat gibi kullanabilir. Böylece internetin olduğu, dünyanın herhangi bir yerinde, saatlerce süren görüşmeler ücretsiz yapılabilir.

BICOM SYSTEMS IP Santralinizde dahili hat  lisansı gerekmediğinden, istediğiniz kadar dahili hat oluşturabilirsiniz.Farklı VoIP operatörlerini kullanabilir ve arama yönünüze göre bu farklı operatörleri seçerek görüşme maliyetlerini düşürebilirsiniz.BICOM SYSTEMS IP Santral’de yüzlerce farklı numara barındırabilir, bunları farklı karşılama mesajları  (IVR) ile karşılayabilir, Sınırsız alt kırılımlar yapabilirsiniz. Böylece farklı şirketlerinize farklı mesajlar koyarak, tek santralde bir çok firmanızı barındırabilirsiniz.

BICOM SYSTEMS IP Santral’ in en önemli özelliklerinden biri, “SINIRSIZ IVR” oluşurulabilmesidir.BICOM SYSTEMS IP Santral,  tüm SIP tabanlı IP Telefon, Gateway ve Softphone’ lar ile tam uyumludur. Diğer birçok santral üreticisinde olduğu gibi, sadece kendi üretimleri olan telefonları kullanmak zorunda kalmazsınız.

 • Görüntülü,  görüntüsüz,  kablosuz,  istediğiniz SIP tabanlı telefonu rahalıkla kullanabilirsiniz.
 • Onlarca markadaki FXS,FXO,PRI,GSM Gateway’i kullanabilirsiniz.
 • Sip tabanlı Softphoneları, akıllı telefon ya da PC lerinizde kullanabilirsiniz.

PBXware Bussines Edition

PBXware Business Sürümü İş Hayatının iletişim ihtiyaçlarını karşılayan özellikler sunar. 2003’ten beri pbxware KOBİ’lere, büyük ölçekli firmalara, devlet kuruluşlarına ve çağrı merkezlerine bütünleşik ve en gelişmiş teknolojileri sunmaktadır.

Bussines Edition sürümü dışında,

Çağrı merkezleri için, “Call Center Edition

Bulut santral yapıları içinde, “Multitenant Edition” sürümü bulunmaktadır.

Likit Telekom Ltd.Şti, Bicom System Türkiye Satıcısıdır.

Kurulum & Yönetim Kolaylığı

BICOM Systems IP Santrali dakikalar içinde kurar ve devreye alabilirsiniz. Kurulum için sıradan bir PC kullanabileceğiniz gibi, üst düzey bir Server Pc ya da Server Pc içinde sanal bir makinayı kullanabilirsiniz. Yönetim arayüzüne ise, herhangi bir web browser üzerinden erişerek, kolayca santralinizi kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

 

Üstün Sanallaştırma Teknolojisi

BICOM SYSTEMS IP Santral’i isterseniz sıradan atom seviyesinde bir PC’ ye kurabileceğiniz gibi, üst düzey bir SERVER PC ye de kurabilirsiniz. VMware ya da benzeri bir sanal makinaya da kolayca kurarak, donanım giderlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

BICOM SYSTEMS IP Santral sistemi sayesinde, hantal  eski tip santral donanımlarına da ihtiyaçlaınız ortadan kalkar ve tamamen kontrolü sizde olan, yazılımsal bir IP Santral yapısına sahip olursunuz.

Her ihtimalde, kolayca, IP Santrali yedekleyebilir, yedekten dakikalar içinde tekrar kurulum yapabilirsiniz.

 

Üstün Teknik Özellikler

BICOM SYSTEMS IP Santral’de Lisans sınırı olmaksızın,

 

 • IP Dahili hat, Robot Operatör (IVR) oluşturabilir,

 • SIP Trunk, DID tanımlayabilir,

 • Kuyruk açabilir, Zil Gurubu oluşturabilirsiniz.

Santralinizde Güveni Yaşayın

PBXware Business Sürümü ücretiz (Free) bir yapı değildir. Bu yüzden de tüm Dünya’ya açık olan free yazılımların güvensizliğini üzerinde barındırmaz. Günümüzün en büyük sorunlarından biri olan güvenlik açıklarına karşı farklı güvenlik tedbirlerini barındırmaktadır.

Güvenlik problemleri yaşamamak adına, tüm dünyada kabul görmüş yazılımsal santralleri tercih edin.

 

PBXware TÜRKÇE Desteği

BICOM SYSTEMS IP Santral de Santral arayüzü ve Santral sesleri TÜRKÇE’dir. Bu sayede yabancı dil bilmenize gerek kalmadan, kolaylıkla santralinizi oluşturabilirsiniz.